Добавить в закладки
X

Последние новости России и Мира » Новости » В Мидгарде » Мероприятия » Детская развлекательная программа "Оберег" (1 июня 2013 г., "Парк Киевская Русь", Киевская обл.)

Детская развлекательная программа "Оберег" (1 июня 2013 г., "Парк Киевская Русь", Киевская обл.)

Опубликовано: 31 мая 2013
Функционал
Детская развлекательная программа "Оберег" (1 июня 2013 г., "Парк Киевская Русь", Киевская обл.)

 

   1 червня  на День захисту дітей в "Парку Київська Русь" у центрі уваги опиняться юні гості Стародавнього Києва. Саме для них організована програма "Оберіг", насичена різноманітними іграми та конкурсами для дітей різного віку.

    Оберіг – це предмет, призначений захищати свого власника, його будинок. Парк Київська Русь – оберіг нашої держави, нашого спільного дому, в якому всім має бути добре і затишно.

 

1 червня в Парку найменших дітей чекають ігри в пісочниці та видування різнокольорових мильних бульбашок. Вони зможуть пограти з однолітками на дитячому майданчику Парку, покататися на дерев'яних гойдалках. Невгамовні скоморохи запропонують дітворі безліч веселих розваг.

 

Трохи старших зацікавлять рухливі ігри, в які тисячу років тому грали діти на Русі, наприклад, бої на мішках, стрибки через скакалку, городки.

 

Можна буде позмагатися не тільки в спритності і швидкості, а й проявити свої інтелектуальні здібності в логічних іграх – шахах, шашках, доміно, – відвідавши юрту східного хана.

 

Всіх від мала до велика чекають веселі танці з потішним ведмедем, майстер-класи з володіння середньовічною зброєю, зі східних та древньослов'янських танців.

 

У подарунок для дітей та їх батьків – яскрава і видовищна програма від театру та кінного театру "Парк Київська Русь". Можна буде не тільки подивитися на виступи акторів, трюки на конях, а й поспілкуватися з учасниками вистави. Наприклад, поводити хороводи з мешканцями Стародавнього Києва, погладити коней і покататися на них. І, звичайно ж, – провести яскраву фото-сесію.

 

Вартість вхідного квитка - 60 грн, для пенсіонерів - 30 грн, діти дошкільного та шкільного віку відвідують Парк безкоштовно.

 


ПОДРОБНЕЕ


3


Парк Киевская Русь | Адрес этой страницы:Расскажи в социальных сетях:


Нравится
Комментариев: (0), Опубликовал: orthodox, Просмотров: 1665
Какие эмоции у вас вызвала публикация? (УКАЖИТЕ НЕ БОЛЕЕ ДВУХ ВАРИАНТОВ)
Возмущение Грусть Надежда Одобрение Отчаяние Радость Смех Страх Стыд Удивление Удовлетворение

Вы читали Детская развлекательная программа "Оберег" (1 июня 2013 г., "Парк Киевская Русь", Киевская обл.)

Предлагаем также ознакомиться с похожими материалами:
Самые читаемые материалы
Самые обсуждаемые материалы
Свернуть блок
Свернуть рекламу

Все новости | Новость Детская развлекательная программа "Оберег" (1 июня 2013 г., "Парк Киевская Русь", Киевская обл.) была опубликована в Новости » В Мидгарде » Мероприятия 31 мая 2013! Читайте свежие Русские Новости Славян на Мидгард.Инфо !
Свернуть блок
Свернуть комментарии  • Вконтакте
  • Facebook

Информация

Важная информация для новых (не зарегистрированных) посетителей

Если вы впервые на сайте то вам необходимо:


Если ранее вы были зарегистрированы в социальных сервисах то вам необходимо:


Если вы зарегистрированы на сайте то: