Добавить в закладки
X

Последние новости России и Мира » Другое » Що краще купити: небулайзери і інгалятори?

Що краще купити: небулайзери і інгалятори?

Опубликовано: 29 мая 2020
Функционал
Що краще купити: небулайзери і інгалятори?

 

Небулайзер та інгалятори - це інструменти, які допомагають дітям приймати ліки від астми. Більшість ліків надаються в рідкій формі. Для їх використання потрібно вдихнути засіб в легені. Для цього і створені небулайзери і інгалятори, які перетворюють рідке ліки в газоподібне, дозволяючи дитині його вдихнути. Деякі інгалятори випускають ліки в твердому вигляді (дрібний порошок), яке також можна вдихати.


Ці інструменти високо ефективні при правильному використанні. Але у кожного з них є свої плюси і мінуси, тому перед їх використанням необхідно проконсультуватися зі своїм педіатром, щоб вибрати найбільш підходящий інгалятор для дітей.


Принцип дії небулайзера

 
Небулайзер - апарат, що працює від електрики або акумулятора. Зазвичай він складається з чотирьох частин: мотор, мундштук (або маска), чашка і трубки.
Ліки поміщається в чашку, вона, в свою чергу, кріпиться до двигуна за допомогою трубки. Мундштук (або маска) потім прикріплюється до чашки. Коли пристрій працює, в маску потрапляє газоподібна речовина, який вдихає дитина. Процес здійснюється без особливих зусиль і зазвичай займає п'ять-десять хвилин.

 
До уваги батьків: під час лікування важливо допомогти вашій дитині бути якомога спокійнішим.


Принцип дії інгалятора

 
Дозовані інгалятори


ДІ схожий на маленькі аерозольний балончик, який виштовхує заздалегідь відміряний спрей. При стисканні інгалятори вивільняють точно отмеренную дозу препарату.


ДІ вимагає навику при самостійному використанні. Дитина повинна вміти правильно застосовувати пристрій. В іншому випадку ліки можуть потрапити в рот, а не в легені. Для спрощення цього процесу зручно використовувати розпірку.


Розпірка прикріплюється до ингалятору на одному кінці і до мундштука (або масці) на іншому. При натисканні на інгалятор ліки залишається в спейсерами до тих пір, поки не виникне необхідність його вдихнути. Таким чином, навіть маленькі діти здатні прийняти ліки, використовуючи дозуючий інгалятор з розпіркою, завдяки якій засіб потрапляє в легені менш ніж за 30 секунд.


Деякі ДІ мають лічильник, що показує кількість залишилися доз. Без нього необхідно відстежувати дози, щоб своєчасно замінити ліки.

Інгалятори для сухого порошку


Як зрозуміло з назви, ІСП розпилюють ліки у вигляді порошку. ДІ призначають частіше, ніж ІСП.


0


| Адрес этой страницы:Расскажи в социальных сетях:


Комментариев: (0), Опубликовал: viamidgardcom, Просмотров: 104
Какие эмоции у вас вызвала публикация? (УКАЖИТЕ НЕ БОЛЕЕ ДВУХ ВАРИАНТОВ)
Возмущение Грусть Надежда Одобрение Отчаяние Радость Смех Страх Стыд Удивление Удовлетворение

Вы читали Що краще купити: небулайзери і інгалятори?

Предлагаем также ознакомиться с похожими материалами:
Самые читаемые материалы
Самые обсуждаемые материалы
Свернуть блок
Свернуть рекламу

Все новости | Новость Що краще купити: небулайзери і інгалятори? была опубликована в Другое 29 мая 2020! Читайте свежие Русские Новости Славян на Мидгард.Инфо !
Свернуть блок
Свернуть комментарии  • Вконтакте
  • Facebook